Auto dažymas balionėliu

Dažymo procesą lengviau kontroliuoti, kai dažymas vykdomas dlaimis. Nedažomas vietas u-klijuokite audeklu, polietilenu, izoliacija. Padenkite auto kėbulo paviršių grunto sluoksniu. Gruntą denkite trim-keturias plonais sluoksniais. Jis suteiks tvirtą pagrindą dažams prikibti, išlygins kėbulą. Anti korozinis gruntas kėbulą apsaugos nuo rūdžių. Po auto dažymo automobilis bus ne tik gražus, bet ir apsaugotas nuo rūdžių. Ant viršaus užpurkškite ploną dažų sluoksnį. Geriausia, kad dažai būtų tamsūs ir leiskite automobiliu iišdžiūti. Palikite jį 10-12 valandų. Išdžiuvus šveiskite gruntą švitriniu popieriumi (geriausia šveitimo mašina).Šveičiamas popierius turi būti sasuas..  Nuvalykite visas po šlifavimo likusias dulkes. Užpurkškite dar sluoksnį juodų dažų ir palikite džiūti dar vienai nakčiai ir palaukite kol išdžius.

Šveiskite visą paviršių šlapių švitriniu popieriumi. Taip šveitimas bus švelnus, nebraižys kėbulo, nebus dulkių.  Šveiskite kėbulą kol nebeliks dažų likučių. Tai labai svrbus procesas norint paruošti auto kėbulą dažymui. Naudodami nuriebalintoją nuvalykite visą auto paviršių nuo riebalų, alyvos likučių. Nes per riebalus, alyvos likučius neprilips dažai ir tose vietos auto dazymas bus nesėkmingas. Dažyti automobilį reikai taip pat keliais sluoksniais. Tarp kiekvienos sluoksnio purškimo reikalinga 1-2 valandų pertrauka. Taip sudaroma tvirta dažų danga ant mašinos kėbulo.
Svarbiausias paskutinis dažų sluoksnis. Juo reikia padengti visą auto kėbulo paviršių ir ištaisyti kitų darbo dalių broką – padaryti gražią vientisą dangą.
Taip darykite su visomis auto detalėmis kurias reikia dažyti. Dėl gražesnio vaizdo kėbulą galima nulakuoti ir nupoliruoti.