Batai internetu

batai internetuŠiais laikais vis daugiau prekių perkama internetu. Internetu perkamos dovanos, drabužiai, baldai, mokami mokesčiai ir t.t. Tai jau nieko nebestebina. Tačiau ar intrnetinė prekyba turi trūkumų?

Tikrai taip… Pagrindiniai trūkumai – nesusiduriate tiesiogiai su pardavėju ir negalite apžiūrėti prekės gyvai… Tai gana patogi terpė sukčiavimui. Kadangi prekė apžiūrima per nuotraukas tai nuotraukos pasirenkamos tikrai gundančios. O daikto vietos keliančios abejonių – nefotografuojamos. Arba daiktas nufotografuojamas iš toli, kad nebūtų galima įžiūrėti smulkių jo detalių. Čia kalbame apie piktybiškąją pusę. Yra ir nepiktybiška pusė. Pavyzdžiui batai internetu – atrodo puikus pasirinkimas. Tačiau Jums nepavyks tokių batų pasimatuoti. Visi esame girdėję istorijų apie skirtingus batų numerius. Be to bato dydį nusako ne tik numeris – jį nusako ir bato aukštis, plotis. Pirkėjams dažnai rūpi ir medžiaga iš ko pagamintas batas, bato pado struktūra, o gal tiesiog elementarus patogumas.

Geros parduotuvės leidžia prekes grąžinti (tai numatyta įstatymu). Tačiau tai vėl užima laiką. Jei nuėję į parduotuvę ar turgų iškart pasimatuosite batus ir galėsite grįžti juos apsiavę, tai pirkdami batus internetu užtruksite ilgiau. Užtruks jų pristatymas, o norint grąžinti teks patiems juos pristatyti ar nusiųsti atgal paštu. Tad nerekomenduojame pirkti internetu jei batų reikia „čia ir dabar“. Tačiau negalima neapžvelgti ir batų pirkimo internetu privalumų. Pagrindiniai privalumai tokie patys kaip ir perkant kitas prekes – mažesnės kainos, nereikia išeiti iš namų. be to nesunku sėdint prie kompiuterio palyginti kainas keliose skirtingose parduotuvėse ir prekes įsigyti pigiausiai. Taip pat matomi pardavėjo kontaktai neleis jam sukčiauti. Viešumas sukčiams yra didžiausia bausmė.

Tokia pati situacija ir su drabužiais. Tie patys trūkumai ir tie patys privalumai kaip ir perkant avalynę. Elektroninėse parduotuvėse nieko neprarasite pirkdami prekes kurios yra griežtai aprašomos specifikacijose ir nelieka jokių subjektyvių faktorių. Pavyzdžiui kompiuteris. Tereikia palyginti specifikacijas – operatyviąją atmintį, kietojo disko atmintį, procesoriaus galingumą, ekrano matricos tipą ir dydį, baterijos ilgaamžiškumą ir t.t. Vienintelė vieta kurią prarasite – negalėsite patikrinti korpuso kokybės, klaviatūros minkštumo.

Kai kurie žmonės elgiasi dar gudriau – prekę apžiūri tikroje parduotuvėje, o ją nusiperka pigesnėje elektroninėje parduotuvėje. Bet tai padaryti su batais ar drabužiais būtų sudėtinga. Sunku rasti tokį patį rūbą ar avalynę, nes jų įvairovė labai didelė. Nebent kalbame apie firminius batus – tada situacija kitokia… Bet baldus ar buitinę techniką taip pirkti labai patogu. Apžiūrite prekę realiai, o užsisakote internetu pigiau ir nereikia patiems rūpintis prekės pristatymu. Dažnai prekė pristatoma apskritai nemokamai. Taip apsipirkinėdami vienu šūviu nušausite kelis zuikius. Siūlome į viską žiūrėti atsargiai ir kritiškai ir pasinaudoti visais įmanomais privalumais ir išvengti galimų trūkumų.

Sėkmės apsiperkant internetu. Geros prekybos ir pirkybos :) Tikimės radote naudingos informacijos ir nenusvilsite :)