Dideli žaisliniai meškinai

Didelis žaislinis meškinas tai toli gražu ne tik žaislas vaikams, bet neretai dovanojamas ir merginoms ar net moterims. Tad apžvelkime ką įdomaus siūlo pliušinių žaislų rinka ir kaip išsirinkti sau norimą žaislą.Norint išsirinkti pliušinį meškiną, reikia atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius kriterijus: meškino dydis, meškino dizainas, meškino minkštumas ir meškino svoris.

baltas pliusinis meskinas

200cm rozinis meskinas tedis rudas dvieju metru meskinas

Ne visada didesnis yra geresnis. Jei meškiną dovanosite mažam vaikui – įvertinkite riziką, kad vaikas žaislo nepakels, o žaislas gali tiesiog užgriūti ant vaiko. Dviejų metrų meškinas nesveria tiek kaip dviejų metrų žmogus, bet vis tiek sveria apie 10kg, tad tikrai nenorėtumėte, kad joks 10 kilogramų sveriantis daiktas užkristų ant Jūsų vaiko (net jei tai ir mielos išvaizdos meškinas).

Taip pat turite atreipti dėmesį į meškino minkštumą. Nėra taip, kad kuo lengvesnis meškinas tuo minkštesnis ir atvirkščiai – kuo sunkesnis tuo kietesnis. Pliušinių meškinų svoris priklauso nuo to, kas jo viduje. Gali būti, kad didžiulis dviejų metrų ūgio pliušinis meškinas svers mažiau už vieno metro meškiną. Kuo kokybiškesnis meškino užpildas – tuo jis lengvesnis. AKivaizdus pavyzdys – pagalvės. Jos visos sveria labai skirtingai, nepaisant to, kad dydžiu atrodo panašios. Kalbant moksliškai – skiriasi pagalvės užpildo tankis.

Žinoma, geriausia kai meškino pardavėjas gali pasiūlyti pasirinkti iš kelių skirtingų užpildo variantų, kad prieš perkant galėtumėte įvertinti kokybę ir skirtumus. Dar geriau – jei prieš perkant galite apžiūrėti gyvai, pakilnoti ir paminkyti. Tada tikrai suprasite ar daiktas kokybiškas ar tik gražiai atrodo nuotraukose.

meskinai internetu teddy bear meskinu pasaulis

 

O perkant tokį daiktą reiktų nuspręsti jo funkciją ir naudojimo dažnumą. Taip at įvertinti ar didelis meškinas ras vietos namuose. Jei kalbame apie vienkartinį efektą, kad gražiai atrodytų įteikimo metu ar tiesiog nuotraukose – nekreipkite dėmesio į kokybę ir tiesiog pirkite kuo didesnį žaislą. Bet jei galvojame apie didesnę pramę – privalome pagalvoti apie tai kur jis bus padėtas. Ar vaikas su juo žais, ar su juo miegos ar naudos jį kaip suoliuką. Galų gale, įvertinti tikimybę, kad žaislas bus išteptas – pagal tai reiktų parintki ir meškino spalvos praktiškumą. Didelį kokybiškų meškinų pasirinkimą rasite e-parduotuvėje www.meskinurojus.lt