Masinos dazymas zingsnis po zingsnio

masinos dazymas pazingsniuiPasalinti nedazomas automobilio kebulo detales, moldingyus. Tam gali prireikti atsuktuvo, kai kurias detales pavyks pašalinti rankia. Klijų likučius nušveiskite peiliuku arba kokiu nors tirpikliu. Jį braukti reikia ne statmenai, o gulščiai paviršiui. Jei kėbuls susibraižys – nieko baisaus – vistiek dažysis

Šeiskite  visą kėbulo paviršiaus plotą švitriniu popieriumi, kol liks švelnus blizgantis paviršius. Įbrėžimus ir duobutes užglaistykite švitirniu popieriumi. Kai glaistas išdžius, dar kartą tas vietas sušveiskite švitriniu popieriumi. tada nuvalykite paviršių su drėgnu skudurėliu.

Visas datlis ar vierta kurių nežadate dažyti uždenkite, užklijuokite izoliacija ar polietilenu. Tam, galite naudoti ir laikraščius. Uždenkite langus, žibintus, ratus, veidrodžius, posparnius. Gruntukoite bent trim sluoksniais, penkiolikos minučių intervalais. Tai uždengs visus likusius įbrėžimus. Be to geriau kibs dažai.

Jei naudojate dažus iš flakonėlio – prieš tai juos gerai suplakite. Dažus taip pat purkškite keliais sluoksniai, 15 minučių intervalais – kaip gruntą.  Palikite dažus džiūti. Jei džiovinate ne spec kameroje – palikite automobilį bent 2 paroms.

Automobilio paviršių padenkite 1-2 sluoksniais saulei atsparaus lako… Tai padės apsaugoti automobilį nuo įbrėžimų bei UV poveikio.