Namų atnaujinimas patalyne

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti namus..? Greičiausios mintys atėjusios į galvą – remontas ir baldų keitimas. Tai žinoma tikrai iš pagrindų atnaujins Jūsų namus, bet ir nemažai kainuos. Galima pasieiti pigiau ir turėti ne blogesnį estetinį vaizdą. Apsidairykite savo kambaryje – kas sudaro didžiausią paviršiaus plotą. Jei atnaujintumėte patalynę, užuolaidas, kilimą ir visas vaizdas pasikeis. Įsivaizduokite kambaryje oranžines užuolaidas, oranžinį kilimą, oranžinį lovos užtiesimą. Visas kambarys patalynebus ryškiai oranžinis. Nesiūlome savo kambario paversti morkų tvirtove. Tačiau susimastyti tikrai verta, kiek daug galima pakeisti pakeitus kelias interjero detales.

Dar vienas privalumas keisti patalynę, kilimus ir užuolaidas, o ne būsto sienas yra tai, kad galėsite viską persinešti į kitą būstą ar namą. Tai labai didelis privalumas būsto nuomininkams ar studentams gyvenantiems bendrabutyje. Galėsite savo „kambario stilių“ persinešti į naują būstą ir nereiks jo palikti šeimininkams. Prie viso to galima priderinti ir smulkesnes interjero detales – staltiesėles, lempos gaubtą, pagalvėles, galbūt net indų spalvą.

Jei pasiryšite – įsigykite akvariumą. Akvariumas kambariui visada suteikia gyvybės. Tačiau nepamirškite, kad žuvytės – gyvi organizmai ir akvariumą reikia prižiūrėti. Neprižiūrimas akvariumas tikrai nebus puošmena, bet kaip tik gadins kambario vaizdą. Reiktų nepamiršti, kad apačioje gyvena kaimynai :) Tad akvariumas turi būti padėtas ant labai tvirto pagrindo, kad nesulūžtų ir nenukristų žemyn. Sudužęs akvariumas pridarys nuostolių ne tik Jums, bet ir užlies kaimynų butą ar butus (priklausomai nuo akvariumo dydžio). Tad jei esate atsargūs ir rūpestingi – akvariumas tikrai pagyvins Jūsų būstą. Tačiau jei abejojate  dėl šių savo savybių – geriau susilaikykite ir namų jaukumą kurkite kitais būdais.